PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758}

Wszystko o mojej matce

Todo sobre mi madre
7,6 71 035
ocen
7,6 10 1 71035
7,3 27
ocen krytyków
Wszystko o mojej matce
powrót do forum filmu Wszystko o mojej matce

everything

ocenił(a) film na 10

jest coś takiego, że filmy Almodovara być może dla jednych kiczowate dla mnie są bardzo przwdziwe. Ciężko powiedzieć o czymjest ten film. Chyba o kobietach. Jest w nim tyleciekawych postaci koiecych, że można by nimi obdzielić kilka filmów. Właściwie to wszystkie są sympatyczne, nawet ojciec Estebana.Dzięki Ci publiczna telewizjo za wyemitowanie tego filmu.

ocenił(a) film na 9
Szynka

filmy almodovara...
ach, zepsuło mi się wideo i nie nagrałem, cóż to był za smutek...
kocham filmy almodovara, za te kolory i sam nastrój, który jest niebywały...

mam nadzieję, że ten obraz nie odchodzi od tego rodzaju filmów? czysty almodovar...?

Szynka

Kiedy??
Co ty piszesz, kiedy emitowali ten film w TV i na jakim programie ???

Patt

dawno
film był emitowany już dosyć dawno na TVP1 (moze z rok temu), później był także powtarzany... ale jak to w tv publicznej bywa to co dobre leci bardzo późno więc nie trudno przeoczy c coś dobrego...

gonia

No nieźle !!!!!!
A ja byłam w kinie jakieś 2 miesiące temu na tym ( a tu taka nowina,że to w TV było) !! :)))

Patt

przegląd
widzisz Ty oglądałaś ten film na przeglądzie filmów Almodovara więc i tak miałaś szczęście, że obejrzałaś go w kinie, bo premiera kinowa tego filmu była 1 października 1999 nie jest to więc film nowy i pewnie dlatego leciał w już tv...

jeśli podobało Ci się "Wszystko o mojej matce" to gorąco polecam najnowszym film Almodovara "Poromawija z nią" - znakomity

użytkownik usunięty
gonia

Odp:
Ja wiedziałam, że to nie jest film nowy ( bo nawet Oskara dostał czas jakiś temu) ale nie spodziewałam się że taki film puszczą w TV :)) bo tam nawet w seansach "kocham kino" wciąż się powtarzają i ciągle puszczaja te same filmy !!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones