PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758}

Wszystko o mojej matce

Todo sobre mi madre
7,6 71 040
ocen
7,6 10 1 71040
7,3 27
ocen krytyków
Wszystko o mojej matce
powrót do forum filmu Wszystko o mojej matce

Wyjaśnijcie mi sprawy Loli i Agrado, bo tak szczerze mówiąc to myslałam, że to jedna osoba... W jakich sytuacjach był pokazywany Lola, a w jakich Agrado? Czym sie różnili?!
Odpowiedzcie mi, bo film był genialny ale nie zjarzyłam tej sprawy...

ocenił(a) film na 10
Drella

hehehe to jak ty ten film oglądałaś? :)) agrado to przyjaciołka manueli, ją manuela spotyka zaraz po przyjezdzie do barcelony kiedy tamta probuje sie wyrwac z rąk natarczywego klienta :)
lola z kolei to ojciec dziecka manueli - widzimy go/ją chociażby w scenie pogrzebu rosy, granej przez penelope cruz

gilbert23

Przecież Agrado na początku mówi o Loli, że okradła jej mieszkanie...

Ale ja w filmie nie spostrzegłam, że Agrado jest transwestytą, to mógłby mi ktoś wyjaśnić?

MsJustysia

nie spostrzegłaś? :) a w momencie, kiedy w garderobie są dialogi o tym, że nie usunęła sobie penisa i chce dawać innym do "obciągnięcia"?

Poza tym nie bardzo rozumiem pierwszego posta - przecież Agrado i Lola to dwie różne postaci.

ocenił(a) film na 9
MsJustysia

Lola to były mąż Manueli- głównej bohaterki, i ojciec jej dziecka, transwestyta, narkoman
Jest również ojcem dziecka siostry Rosy
Agrado to przyjaciółka Manueli, transwestyta, prostytutka
Agrado to również przyjaciółka Loli, była współlokatorka itd
To, że jest transwestytą, jest w filmie poruszany wielokrotnie
Musiałabym Ci chyba w tym momencie cały film opowiedziec, jeśli tego nie zauważyłaś
Proponuję obejrzec jeszcze raz-warto!
pozdro;-)

ocenił(a) film na 9
pussy_galore

Ok, to obejrzę jeszcze raz, może rzeczywiście jakoś specjalnie nie uważałam...
Dzięki wszystkim ;]

Drella

nie wiem czy jeden raz w Twoim wypadku wystarczy..moze ogladalas film w wersji oryginalnej stad problem z identyfikacja glownych bohaterow :)

ocenił(a) film na 9
Drella

Lola okradła Agrado.
Tyle ich łączyło.

Nie wiem jak wpadłaś na to, że Lola to Agrado.

Swoją drogą AGRADO jest niesamowitą postacią, poprawia mi humor. A przede wszystkim "autentyczną" haha :)

Świetny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones