PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758}

Wszystko o mojej matce

Todo sobre mi madre
7,6 71 040
ocen
7,6 10 1 71040
7,3 27
ocen krytyków
Wszystko o mojej matce
powrót do forum filmu Wszystko o mojej matce

Najlepszy

ocenił(a) film na 10

Jak dla mnie mistrzowskie kino i najlepsze dzieło Almodovara! Jeśli nie widziałeś/aś koniecznie obejrzyj. Nie tylko dla miłośników tegoż reżysera. Rewelacja

użytkownik usunięty
freshbones

Nie widziałem żadnago filmu Almodovara i nie lubię zbytnio dramatów ale ten film jest naprawde rewelacyjny, ma piękną muzyke i chwyta za serce. Piękny film.

freshbones

"Wszystko o mojej matce" to pierwszy film Pedro Almodovara, który przypadkiem obejrzałem i od tamtego czasu zafascynowałem się kinem oraz twórczością tego genialnego reżysera. Film ten poruszył mnie do głębi, a jego wartość- w moim mniemaniu- polega na genialnym żonglowaniu ludzkimi emocjami. W "Wszystko..." mamy różnorodność odczuć: radość, smutek, rozpacz, groteskę, absurd, komizm sytuacyjny, ból, rozterkę, obojętność, dramat egzystencji, zrozumiałość oraz zawiłość ludzkiego życia.
Posiadam wszystkie filmy Pedro od najstarszego wydanego na DVD- "Labiryntu namiętności" aż do Volver. Uwielbiam kino Almodovara, i aby bardziej zrozumieć Jego twórczość śledzę wszystkie książki, opracowania i artykuły, które dotyczą twórczości "hiszpańskiego uwodziciela serc". Pozdrawiam fanów Pedra.

ocenił(a) film na 10
freshbones

To absolutnie jest arcydzieło Almodovara. Piękny film pełen pięknych emocji. Powalające zdjęcia i świetna muzyka. Przede wszystkim jednak niezwykła historia, chyba najbardziej ze wszystkich, jakie opowiedział Almodovar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones