PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758}

Wszystko o mojej matce

Todo sobre mi madre
7,6 71 035
ocen
7,6 10 1 71035
7,3 27
ocen krytyków
Wszystko o mojej matce
powrót do forum filmu Wszystko o mojej matce

Mère

ocenił(a) film na 9

Jeden z najlepszych filmów Almodóvara jaki dane mi było obejrzeć.
Bardzo dobre zdjęcia i muzyka. Wielowątkowa fabuła..
Przeszczepy, strata rodziny, przeszłość, prostytucja, AIDS, niechciana ciąża...
Gdzieś kiedyś przeczytałem: „Wszystko, co byście chcieli wiedzieć o kobietach, ale boicie się pomyśleć”. To zdanie doskonale przedstawia fabułę tego dzieła.
Idealna harmonia panuje między treścią, a formą. Wszystko w tym filmie dawkowane jest z umiarem. Po prostu... brak słów.

ocenił(a) film na 8
KYRTAPS

Podpisuje się pod tym....Po prostu brak słów...Chwyta za serce...

ocenił(a) film na 6
reni

A mnie zbytnio akurat ten film Almo nie przypadł do gustu. Uwazam, ze jest przeceniony...Fabuła jest taka jakas rozłazła.

ocenił(a) film na 8
fidelio

No cóz każdy ma swój gust:)...Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 10
KYRTAPS

Wpełni się zgadzam. Bardzo dobry film. Chyba najlepszy jaki widziałem Almodovara.

KYRTAPS

Almodovar ma tę rzadką cechę,że potrafi o wilkich i ważnych rzeczach opowiadać bez zbędnego patosu. Poruszenie kwestii tak poważnych jak AIDS, prostytucja,śmierć najbliższej Ci osoby wcale nie przytłacza i nie dołuje,wręcz przeciwnie. Oglądanie tego filmy to śmiech przez gorzki łzy,zmusza do refleksji,to prawdziwe dzieło sztuki filmowej!!! A jeśli ktoś twierdzi,że to film o uprawiajacych na prawo i lewo seks transwestytach i o niczym więcej,to niech lepiej skupi się na kolejnej części American Pie:/

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

Do pierwszej części pełna zgoda. Dla mnie najlepszy z 5 'moich' filmów Almodovara(tuż przed niedocenianym na FW "Volverem").
Natomiast jak idzie o zdjęcia i muzykę są dobre, ale to normalne w takich filmach(jakie robi Pedro). W zdjęciach nic nadzwyczajnego nie zauważyłem. Muzyka zdecydowanie jeszcze lepsza w "Porozmawiaj z Nią".
Tak jak dla mnie, bo expertem tu nie jestem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones