PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758}

Wszystko o mojej matce

Todo sobre mi madre
7,6 71 040
ocen
7,6 10 1 71040
7,3 27
ocen krytyków
Wszystko o mojej matce
powrót do forum filmu Wszystko o mojej matce

Zdarza mi się bardzo rzadko, prawie nigdy, abym płakała oglądając jakiś film. Tym razem tak się stało. Nie poruszają mnie ckliwe romansidła, tylko prawdziwe kino. Muzyka cudowna, obsada też (Cecilia Roth jest świetna) i oczywiście daję 10 pkt. Za dotarcie do mojego serca.

ocenił(a) film na 10
lovePaola

Ja też momentami płakałam, ale były też motywy bardzo śmieszne. To cały urok Almodovara. Pobudza swoimi filmami różne emocje. Od śmiechu po płacz. Na początku fabuła filmu po przeczytaniu opisu, nie za bardzo mnie zainteresowała, ale po objerzeniu jestem pełna podziwu dla twórczości rezysera.

ocenił(a) film na 9
scarlettohara96

Ja płakałem tylko na "Liście Schindlera", ale musze przyznać, że to jeden z najbardziej wzruszających filmów jakie dane mi było kiedykolwiek obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
lovePaola

Piękny film, który można oglądać milion razy. Życiowy, niesamowity, ludzki. Bez bezsensownych ideałów i wywyższonych zasad. Dla mnie 9/10. Polecam każdej dziewczynie, kobiecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones