PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758}

Wszystko o mojej matce

Todo sobre mi madre
7,6 71 035
ocen
7,6 10 1 71035
7,3 27
ocen krytyków
Wszystko o mojej matce
powrót do forum filmu Wszystko o mojej matce

Ponieważ wszystkim tak strasznie ten film sie podobał to mogę z radością powiedzieć, że mi się nie podobał. Film faktycznie o kobietach tych prawdziwych i tych podszywających się. Faceci istnieją pod postacią dziadka z Alzheimerem i syna ginącego po pięciu minutach. Być może 90% z nas to pustaki nie warte uwagi, ale takie pominięcie płci M to zdaje się zbyt daleko idące uproszczenie. Dlatego jest to prawdziwie jednostronny, feministyczny film zrobiony przez mężczyznę, który też chciałby być kobietą. A na świcie jest nas pół na pół.

ocenił(a) film na 9
Bernard

kobiety Almodovara
A ja wlasnie za to cenie filmy Almodovara :) Pokazuje swiat kobiet na swoj speyficzny sposob, pelen milosci, tolerancji. Dodatkowo wspaniale kadry, soczyste barwy. On nie tylko patrzy ale widzi. A kolega Bernard to chyba jakis nietolerancyjny szowinista z zahamowaniami ;)

ocenił(a) film na 10
Bernard

nie prawda ;)
kobiet jest wiecej ;P
a poza tym jest cala kupa filmow, traktujacych tylko o mezczyznach, gdzie kobiety sa tylko tlem... Nie widze nic przeciko zrobieniu fimu troche na opak :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones